Hoşgeldin Ziyaretçi Giriş Yap Kayıt Ol Siparişim Nerede? Bize Ulaşın
KURUMSAL

Hakkımızda

Dünyaya kapılarını açmış, binlerce yıl tarihler, destanlar, dünyaya yön veren İstanbul’da kurulmuş bir showroom olarak başladı bizim hikayemiz. Moscato Design, ekonominin kalbi olan İstanbul’un İkitelli semtinde bir mağaza olarak müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kaliteli hizmetler sunarak; mobilya projelerinde çözüm ortaklıkları ve her ortama uygun tasarım harikası sandalye, koltuk, servant, masa ve bunlar gibi pek çok tamamlayıcı ürün ile piyasada çözümler sunuyoruz.

Moscato Design Mağazamızı gezdiğinizde, ufkunuzu genişletecek birbirinden farklı göz kamaştıran ürünler ile hayal dünyanıza dokumaya, aklınızdan geçenleri bir bir gerçekleştirmeye çalıştık. Oldukça zengin olan ürün yelpazemiz ile otel, cafe, restoran, ev, ofis gibi pek çok alanda mobilyalarınız ile kaliteyi yakalamayı hedefledik. Sandalye üzerine kurmuş olduğumuz firmamız, sizlerin istekleri doğrultusunda tasarımları ile bir mobilyadan öte yaşam tarzı olmayı hedeflemiştir.

Mobilyaya dair içerisinde bulunan her şey, Moscato Design adı altında hayatınızın bir köşesinde sizlerin yanınızda olacak şekilde tasarlanıyor. Sadece odalarınız veya eşyalarımız ile yanınızda değil, ürünleri Türkiye’nin çeşitli noktalarına, hatta dünya genelinde istenilen ülkeye ihracat ederek ulaşım hizmetinde de yanınızdayız. Arz edilen her noktaya sevk edilen mobilyalar; istekler doğrultusunda uçak, tır ve gemi gibi ulaşım araçları ile titizlikle dilediğiniz noktaya gönderebilmekteyiz. Dünya çapında ünlü olan markamız, firmamız, yaptığımız işlerimiz, ses getiren tasarımlarımız kalitenin ve güvenilirliğin imzası olmaktadır.

 

Değerlerimiz

 • Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uymak,
 • İş ahlakı prensiplerine sahip çıkmak koruyup kollamak,
 • İşte şeffaflık ilkelerine bağlı kalmak,
 • Emeğe ve insan hakkına değer vermek,
 • Çok çalışmak devamlı üretim bandını geliştirip canlı tutmak,
 • Bizlerin değerleri arasında yer almaktadır.

 

Misyon ve Vizyon

 

Misyon

Müşterilerimize, birbirinden farklı ve her kesime hitap eden ürün çeşitliliği sunmak, her alana göre uyum sağlayabilen eşyalarımızı avantajlı fiyat çerçevesi ile pazara taşımak, kolay ve cebinize göre uyum sağlayan ödeme şekilleri ile hizmet vermek, kalite ve şıklığı bir araya getirerek müşterilerin aklından geçenlere kolay bir şekilde ulaşabilmelerini sağlamak ve bunun sonucu olarak evlerini, iş yerlerini, otellerini, kafe ve restoran gibi pek çok insana hitap eden alanların stillerini geliştirmelerine, göz zevkine ve kullanım rahatlığı sayesinde de mükemmeliyetçiliğe ulaşmasını sağlamaktır.

Tasarımları ve kullanım rahatlığı ile sandalye, masa, koltuk, servant, kısacası mobilya alanındaki her trende yo?n veren, üretim kalitesi ile de global ölçekte markalaşıp, tüm dünyaya hizmet vermeyi amaçlayan bir firma olmaya çalışmaktır. Ayrıca;

 • Müşteri isteklerini ve istenen tasarımların daima ön planda tutulması,
 • Çevreye, doğaya ve insan haklarına saygılı,
 • Tüm kaynakların verimli kullanımı ve israfın önüne geçilmesi,
 • Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve Moscato Design adı altında bu?tu?nlu?k duygusu,
 • Ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven, üstün is? ahlakı ve profesyonel iletişim,
 • Bizim misyonlarımız adasında yer almaktadır.

 

Vizyon

Moscato Design, Türkiye başta olmak üzere, dünya çapında geniş bir pazar ağına sahip olmaktadır. Kaliteli, saygın ve alanında lider şirket olmayı, satış ve satış sonrası süreçlerde, tasarımları ve malzeme kalitesinin yıllar boyu kullanım ömrü ile müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine karşı samimi, güvenilir, ismine yaraşır profesyonelce bir hizmet sunmayı, inovasyon ve geleceğe açık kimliğiyle kendisini sürekli yenileyerek üretim kalitesini günden güne yükseltmeyi vizyon olarak kabul eder. Yalnızca ülkemizin en iyisi olmak değil, sunduğu hizmet şartları ile uluslararası alanda da lider olmayı planlamaktadır. Moscato Design, her alana uygun sandalye yapmayı hedefleyerek, müşterilerine en güzel anları birlikte yaşatmayı, girdiği her alana ağırlığı ve birbirinden güzel yaşam tarzlarını pek çok insanla paylaşmayı hedeflemektedir.

 

Kalite Anlayışımız

Tüketici odaklı planlama süreci ve yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç, beklentilerini her noktada ürünlerine, yapmış olduğu hizmetlerine en iyi şekilde işleyen, daha fazlası için özen gösteren Moscato Design, ev, ofis, otel, cafe, restoran ve mobilya ürünlerinin kullanıldığı her alanda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm üretim, hizmet, kalite süreçlerini sürekli geliştiriyor, ihracat bandını her daim genişletiyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını, inovasyon üzerine kurduğu üretim alanını, sektördeki deneyimiyle birlikte harmanlayan Moscato Design, aynı zamanda mobilya sektöründe standartları ve alışılabilmişliklerin dışına çıkmayı hedeflemiştir.

Konfordan ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan ürünlerini, faaliyet alanında farklılık yaratmak isteyenler için şıklıkla birleştiren Aksan Sandalye, birbirinden özel modellerini geniş ürün gruplarında ve pek çok çeşit alanında sunuyor. Birbirinden özel koleksiyonları ile sektörde yer alan Moscato Design, binlerce ürünü farklı zevkler ve mekanlar ile buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan Aksan Sandalye, mobilya ürünlerine yönelik her türlü ihtiyacı aynı çatı altında sunan geniş mağazası, bu mağazayı evinizden sadece birkaç dokunuş ile dakikalar içerisinde gezebileceğiniz bir internet sitesi de bulunmaktadır. Her alanda hizmet veren ve insanların hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla yola çıkan Moscato Design, dünya çapında bir üretim, satış ağı hâline gelmiştir. Müşteri samimiyeti ve memnuniyeti, olumlu dönüşler, arz-talep imkânlarının yüksek olması, hayatın her alanında ince ayrıntılar ile büyük sesler uyandıran bir firma haline dönüşmüştür. Çalışanlarını ve yaptığı her ürünün arkasında duran, sanat eserleri ile en güzel anlara imza bırakan Moscato Design, sadece bir eşya değil yaşam tarzı hâline gelmiştir. Sizler de kalite, şıklık ve konforu bir arada kullanmak yaşamak istiyorsanız Moscato Design ile buluşmalısınız.

 

 

İnsan Kaynakları

 

İş başvuruları için metak@moscato.com.tr adresine fotoğraflı CV'nizi gönderebilirsiniz.

 
 
 
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabilirim?

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.